Lutowanie

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 27 kwietnia 2000 r.

Cel szkolenia: jednodniowe szkolenie teoretyczno-praktyczne i egzamin z zakresu lutowania twardego 912, wydanie certyfikatu lutowacza.

Cena szkolenia: 950 zł od osoby

Czas trwania szkolenia: 1-dniowe szkolenie teoretyczno-praktyczne i egzamin z zakresu lutowania twardego 912,

Miejsce szkolenia: Ośrodek Doskonalenia Kadr ODEKA SIMP ul. Toruńska 286, Bydgoszcz w Firmie u klienta (min. 6 osób)

Rodzaj uprawnień: Certyfikat lutowacza.

Inwestycja w rozwój umiejętności zawodowych oraz zdobywanie nowej wiedzy, to najlepszy sposób na to, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie stabilnego i przede wszystkim dobrze płatnego zatrudnienia. Dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę specjalistycznych szkoleń, obejmującą m.in. kurs lutowania twardego metodą 912, realizowany w przystępnej cenie. Jest to propozycja opracowana z myślą o osobach, które swoją przyszłość wiążą np. z branżą budowlaną oraz instalacyjną. Co warte podkreślenia – uzyskane na organizowanym przez nas szkoleniu uprawnienia, pozwalają również na wykonywanie prac związanych z montażem urządzeń klimatyzacyjnych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że lutowanie to proces wymagający ogromnej precyzji. Dlatego też nasi doświadczeni wykładowcy i instruktorzy przykładają wszelkich starań, aby przekazać uczestnikom niezbędną wiedzę w sposób tak przystępny, jak tylko to możliwe. Lutowacz to specjalista, na którego barkach bardzo często spoczywa ogromna odpowiedzialność, a co za tym idzie, konieczność zdobycia stosownych kwalifikacji została dokładnie opisana w przepisach prawa.

W przypadku pytań lub w wątpliwości związanych z kursem zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością przybliżą Państwu najistotniejsze informacje techniczne oraz podadzą najbliższą datę szkolenia.

Jak przebiega kurs zgrzewania i lutowania?

Zainteresowanych przygotowaną ofertą pragniemy uspokoić, że aby wziąć udział w szkoleniu, nie trzeba poświęcać dużo czasu. Kurs, odbywa się w trybie 1-dniowym i obejmuje zarówno wykłady teoretyczne, jak i ćwiczenia praktyczne. Na samym końcu uczestnicy przystępują do egzaminu. Po jego pozytywnym zaliczeniu wydawane są specjalne certyfikaty, które potwierdzają, że konkretna osoba może wykonywać lutowanie twarde metodą 912.

Dokument ten nie tylko znacząco ułatwia znalezienie wymarzonej pracy, ale także stanowi bardzo silny argument podczas negocjacji warunków zatrudnienia. Odpowiednio wyszkolonych fachowców poszukują przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy świadczą usługi związane z serwisem, naprawą i montażem różnego rodzaju urządzeń – w tym również klimatyzacyjnych. Dostępny w przystępnej cenie kurs obejmujący lutowanie odbywa się w Ośrodku Doskonalenia Kadr ODEKA SIMP przy ul. Toruńskiej 286 w Bydgoszczy. Zapraszamy do kontaktu!

Ile kosztuje kurs lutowania?

Na udział w profesjonalnych szkoleniach coraz częściej decydują się nie tylko zatrudnieni w firmach specjaliści z dużym doświadczeniem, ale także osoby młode, którym zależy na tym, aby skutecznie poprawić swoją sytuację na rynku pracy. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby kursy lutowania twardego przebiegały w jak najbardziej komfortowych warunkach. Jesteśmy pewni, że oferowana przez nas cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ wynosi 950 zł/os.

Wiele osób decyduje się również na skorzystanie z niezwykle opłacalnej opcji, która zakłada podzielenie się wydatkami z przyszłym lub obecnym pracodawcą. Nasza oferta skierowana jest więc także do firm, które chcą podnosić kompetencje swoich pracowników w zakresie lutowania twardego metodą 912. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Nasi pracownicy służą swoim profesjonalnym wsparcie i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Działamy na terenie Bydgoszczy i najbliższych okolic miasta.

Zapisz się już dziś na szkolenie

Osoba do kontaktu:
Ośrodek Doskonalenia Kadr ODEKA SIMP ul. Toruńska 286, Bydgoszcz
Specjalista ds. szkoleń
Tel. 662 067 715
E-mail: