Kurs spawacza MIG, MAG – cena, koszt uprawnień
Metoda Nazwa procesu w języku polskim
111 Ręczne spawanie łukowe elektrodą otuloną MMA
135 Spawanie łukowe drutem elektrodowym litym w osłonie gazu aktywnego. Spawanie MAG drutem elektrodowym litym
141 Spawanie łukowe elektrodą wolframową w osłonie gazu obojętnego z dodatkiem drutu/pręta litego, TIG
311 Spawanie acetylenowo-tlenowe, gazowe

Sposoby uzyskania uprawnień spawalniczych

  1. KURS SPAWACZA Z EGZAMINEM – przeznaczony dla osób początkujących, nie posiadających umiejętności spawania lub dla tych którzy chcą podnieść swoje kompetencje i uzyskać uprawnienia;
  2. DOSZKOLENIE SPAWALNICZE Z EGZAMINEM – przeznaczone dla osób, które chcą zwiększyć swoje umiejętności i uzyskać uprawnienia;
  3. EGZAMIN SPAWACZA – przeznaczony dla osób posiadających wiedzę i umiejętności spawalnicze, które nie miały wcześniej uprawnień;
  4. EGZAMIN ODNAWIAJĄCY UPRAWNIENIA SPAWALNICZE – przeznaczony dla osób które miały wcześniej uprawnień, jednak ważność uprawnień wygasła.

Rodzaje złączy spawanych – spoiny pachwinowe i czołowe

Typy złączy spawanych

Cennik

KURSY SPAWALNICZE – metody: MMA elektroda 111 / MAG 135 / TIG 141 / 311 gazowe

Nazwa usługi Cena za metodę Cena za dwie wybrane metody
Spawanie pachwinowe blach w stali czarnej 1800 zł 3400 zł
Spawanie pachwinowe blachy i rury w stali czarnej 2300 zł 3900 zł
Spawanie doczołowe blach w stali czarnej 2300 zł 4100 zł
Spawanie doczołowe blach i rur w stali czarnej 3200 zł 5900 zł
Spawanie pachwinowe i doczołowe blach w stali czarnej 3400 zł 6400 zł
Spawanie pachwinowe i doczołowe blach i rur w stali czarnej 4000 zł 7000 zł
Spawanie gazowe, cięcie palnikiem, acetylenowo tlenowe BW blach i rur 2300 zł
Cięcie palnikiem (1 dzień) 650 zł

W przypadku spawania stali nierdzewnej do każdej metody musimy doliczyć    + 300zł
W przypadku spawania aluminium do każdej metody musimy doliczyć               + 850zł

 

Proponujemy poszerzenie umiejętności, zapewniając certyfikowane uprawnienia spawalnicze. W naszej ofercie znajdują się niezwykle popularne kursy spawacza MIG, MAG, obejmujące tworzenie różnych rodzajów spoin. Ich cena uzależniona jest od wyboru przez klienta typu złączy. Koszt wiąże się również z klasą posiadanych już uprawnień. Przygotowujemy do zawodu osoby początkujące oraz doszkalamy profesjonalistów. Zapisując się na kurs spawacza MIG lub MAG, można mieć pewność wysokiego poziomu merytorycznego i rzetelności przekazywanej wiedzy. Gwarantujemy praktyczny przebieg, przyjazną atmosferę i korzystne ceny naszych szkoleń.

Uprawnienia spawalnicze dla każdego

Osoby, które nigdy nie miały do czynienia z fachem spawacza, uczymy od zera. W trakcie kursu wdrażamy w pracę na tym stanowisku, uczymy podstawowych czynności i procedur oraz przygotowujemy do rozpoczęcia kariery zawodowej w branży przez pokazanie prawidłowych technik spawania. Poszerzamy zakres wiedzy profesjonalistów, przeprowadzamy egzaminy odnawiające uprawnienia spawalniczeKoszt i rodzaj kursu dostosowujemy do umiejętności uczestnika. Szkolenia prowadzimy w Bydgoszczy i Grudziądzu. Po uprzednim uzgodnieniu szczegółów, możemy również zorganizować zajęcia w Państwa firmach. Do wyboru są metody MAG 135 – różniąca się od systemu MIG rodzajem gazu osłaniającego, TIG 141, MMA 111 elektrodą oraz gazowe 311. Przy podjęciu dwóch sposobów jednocześnie, mogą Państwo skorzystać z ceny promocyjnej. Określić należy też typ połączeń, które będziecie Państwo tworzyć. Do rozpoczęcia wykonywania spoin doczołowych zapraszamy Klientów, którzy nabyli już umiejętność robienia spawów pachwinowych.

Egzamin również bez kursu

Dla osób, które mają już umiejętności niezbędne w zawodzie spawacza, jednak wciąż nie posiadają uprawnień, proponujemy możliwość zdawania egzaminów bez konieczności uczestnictwa w kursach. Ich koszt zawiera w sobie także cenę wydania certyfikatu.

  • Egzamin podstawowy – złącze pachwinowe: 750 zł
  • egzamin ponadpodstawowy – złącze doczołowe: 950 zł,
  • egzamin podstawowy i ponadpodstawowy – złącze doczołowe i dodatkowe złącze pachwinowe: 1050 zł (jeden certyfikat obejmuje oba typy spawów)

Szkolenia trwają około 2 tygodnie. Jeśli Klient nabędzie niezbędne umiejętności wcześniej, czas nauki również zostanie odpowiednio dostosowany – działamy elastycznie i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzeb Klientów chcących uzyskać uprawnienia spawacza. Każdy kurs kończy się egzaminem oraz uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu TUV SUD, zgodnego z najnowszą normą ISO 9606-1. Pozwala on na wykonywanie prac związanych ze spawaniem na terenie całej Europy. Dokument wystawiany jest w języku niemieckim z tłumaczeniem na język polski, angielski i francuski. Uczestnicy odbierają również książki spawacza wraz z wpisem do odpowiedniej rubryki.

Polecamy nasze kursy zarówno pracodawcom, którzy chcą zainwestować w swoją kadrę i poszerzyć jej umiejętności, jak i osobom indywidualnym poszukującym sposobu na rozwój zawodowy oraz pozyskanie nowych kompetencji i uprawnień. Zawód spawacza daje perspektywę pewnego zatrudnienia i atrakcyjnych zarobków, podczas gdy cena kursu MIG lub MAG jest bardzo atrakcyjna, szczególnie gdy porówna się ją z potencjalnymi korzyściami, jakie można dzięki niemu osiągnąć. Dlatego zachęcamy do kontaktu i zapisywania się na szkolenia!

W celu ustalenia szczegółów oraz zapisania sie na kurs skontaktuj się z Naszym specjalistą ds. Szkoleń:

Kontakt :
Tel. 662067715
e-mail:

Jednostki certyfikujące spawaczy z którymi współpracujemy

Możliwość współpracy z innymi jednostkami – po wcześniejszym uzgodnieniu