RÓWNIARKI
  1. Podstawa Prawna: ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROZWOJU I FINANSÓW z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych
  2. Cel szkolenia: Przygotowanie kursanta do zaliczenia egzaminu IMBiGS i otrzymanie książeczki operatora
  3. Czas trwania szkolenia: Szkolenie trwa około 6-8 spotkania (3-4 spotkania teoretyczne i 2-3 praktyczne) Egzamin IMBiGS
  4. Cena szkolenia: 1800 zł szkolenie, egzamin oraz badania lekarskie
  5. Miejsce szkolenia: Ośrodek Doskonalenia Kadr ODEKA SIMP ul. Toruńska 286, Bydgoszcz
  6. Rodzaj uprawnień: Uprawnienia IMBiGS – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

W celu zapisania się na kurs lub otrzymania większej ilości informacji skontaktuj się z Nami.

Osoba do kontaktu

Specjalista ds. szkoleń

e-mail:

tel. 663 412 906

Kompleksowy kurs na równiarki

Podczas opracowanego w profesjonalny sposób kursu na równiarki uczestnicy mają możliwość wyposażenia się w wyjątkowo praktyczną wiedzę. Podczas zajęć teoretycznych omawiane są najważniejsze zagadnienia, takie jak zasady użytkowania zgodne z przepisami BHP, procedury obsługi i konserwacji sprzętu, znajomość mechanizmów jego działania, różnice pomiędzy konkretnymi typami maszyn czy specyfika użytkowania urządzeń w zależności od panujących warunków środowiskowych. Tak rozbudowana i przekazana w przystępny sposób wiedza pozwala na profesjonalne i płynne przeprowadzanie prac, a nawet fachową współpracę z innymi maszynami budowlanymi.

Warto pamiętać, że operator równiarki ma za zadanie przygotowywać teren pod wyłożenie danej nawierzchni, więc jakość przeprowadzanych czynności odgrywa niebagatelną rolę dla powodzenia inwestycji. Kurs kończy się egzaminem IMBiGS, po zdaniu którego wręczane są uczestnikom stosowne uprawnienia o charakterze bezterminowym. Z tego względu przystąpienie do szkolenia naprawdę się opłaca – decydując się na nie w naszym certyfikowanym ośrodku, zdobywają Państwo cenne kwalifikacje, które są przydatne przez cały okres trwania aktywności zawodowej.

Wszystkie osoby, które chciały wyrobić uprawnienia operatora, serdecznie zapraszamy na przygotowany przez naszych specjalistów kurs na równiarki. Zajęcia teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne pozwolą Państwu nie tylko zapoznać się ze sposobem funkcjonowania maszyn, ale także pomogą zdobyć niezbędne umiejętności i doświadczenie – tak bardzo cenione przez wszystkich pracodawców z sektora budowlanego. Jesteśmy przekonani, że opracowana przez nas oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Kurs na równiarki – jakie są największe korzyści?

Inwestycja w poniesienie kwalifikacji zawodowych niesie ze sobą wiele praktycznych korzyści, jako operator równiarki. Uprawnienia, które kursant otrzyma znacząco ułatwią znalezienie pracy w wymarzonym zawodzie oraz sprawią, że już na samym początku można negocjować z pracodawcą lepsze warunki finansowe. Ukończenie szkolenia stawia kursanta w bardzo korzystnej pozycji na rynku pracy. Obecny deficyt specjalistów jest szczególnie odczuwalny we wszystkich branżach technicznych – w tym przede wszystkim w budownictwie. Dlatego też zapewniamy, że wzięcie udziału w opracowanym przez nas kursie na równiarki to jedna z najlepszych możliwych do podjęcia decyzji.

Koszty i etapy kursu na równiarki

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdecydowana większość naszych kursantów to osoby pracujące, które nie mogą pozwolić sobie na uczestnictwo w zajęciach w ciągu dni roboczych. Dlatego też szkolenia organizowane są w piątki oraz w soboty i obejmują 6 spotkań teoretycznych, praktykę, a także powtórkę materiału tuż przed egzaminem. Jeżeli natomiast chodzi o koszty kursu na operatora równiarki, to cena szkolenia i egzaminu wraz z badaniami lekarskimi – wynosi jedynie 1800 zł. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu z naszymi pracownikami!

Specjalista ds. szkoleń
e-mail:
tel. 663 412 906