NARZĘDZIA UDAROWE RĘCZNE

Koszt kursu: 300 zł/os.

Ilość spotkań: 1 spotkanie teoretyczne i praktyczne

Szkolenia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00 lub innych, ustalonych z firmą.

Szkolenie realizowane w ODEKA Simp lub w firmie zewnętrznej. Minimalna liczba uczestników szkolenia w firmie – 5 osób.

Szkolenie zakończone jest egzaminem wewnętrznym.

Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończonym kursie.

 

Dla osób, które chciałyby zwiększyć swoje szanse na znalezienie zatrudnienia w branży remontowej lub budowlanej, przygotowaliśmy kurs na ręczne narzędzia udarowe. Wykorzystanie tego typu urządzeń jest niezbędne m.in. podczas pracy z takimi materiałami jak beton czy kamień naturalny. Różnego rodzaju wiertarki, wkrętarki, kruszarki czy młoty ręczne wyposażone są w udar mechaniczny, czyli system do wytwarzania rytmicznych uderzeń przekazywanych bezpośrednio na narzędzie. Ich prawidłowa obsługa wcale nie należy do zadań prostych, a wydajność przeprowadzanych robót jest ściśle związana z umiejętnościami operatora.

Wbrew powszechnej opinii kucie oraz wiercenie to czynności, które wymagają ogromnej precyzji. Dlatego też pracodawcom bardzo zależy na tym, aby ograniczyć prawdopodobieństwo popełnienia ewentualnych błędów wykonawczych. Wykwalifikowani specjaliści są bardzo poszukiwani. Dlatego też wszystkich zainteresowanych szczegółami oferty kursu na ręczne narzędzia udarowe zapraszamy do kontaktu. Nowoczesne wyposażenie oraz odpowiednio przystosowana baza szkoleniowa pozwalają nam zagwarantować Państwu najwyższy standard obsługi.

Ile kosztuje i jak długo trwa kurs?

Zadbaliśmy o to, aby przygotowany przez nas kurs był przystępny nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również finansowym. Całkowity koszt szkolenia w przeliczeniu na 1 osobę wynosi jedynie 300 zł, a grupa musi składać się przynajmniej z 5 uczestników. Zajęcia praktyczne oraz teoretyczne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00.

Całość przygotowań zostaje zwieńczona egzaminem wewnętrznym. Po jego pozytywnym zaliczeniu kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończonym szkoleniu. Jesteśmy przekonani, że zwiększenie umiejętności w zakresie poprawnej obsługi ręcznych narzędzi udarowych pomoże Państwu znaleźć dobrze płatną pracę.

Dlaczego warto odbyć szkolenie?

Znajdujące się na wyposażeniu firm budowlanych i remontowych narzędzia udarowe umożliwiają bardzo sprawne wykonanie poszczególnych zadań. Ze względu na swoją skomplikowaną konstrukcję mechanizmy wiertarek, młotów i kruszarek narażone są na cykliczne zmiany obciążenia. Praca z materiałami takimi jak cegła, beton oraz kamień wymaga umiejętnego posługiwania się wybranym narzędziem.

Przygotowany przez naszych specjalistów kurs pozwoli Państwu zrozumieć najważniejsze zagadnienia techniczne i skutecznie wprowadzić je w życie. Certyfikat potwierdzający nabyte kwalifikacje jest obecnie wymagany przez zdecydowaną większość przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Gwarantujemy, że inwestycja w rozwój umiejętności zwróci się niezwykle szybko.

Osoba do kontaktu
Specjalista ds. szkoleń
e-mail: 
tel. 663 412 906